Výroba palmových svíček

Ručně vyráběné tělové svíce

Jmenuji se Miroslava Fendrychová 

Svíčky Míru jsou kouzelné a mají duši

Svíčky tvoříme srdcem v příjemném naladění a při tónech léčivých frekvencí. Mají rituální charakter a také očistný, osvobozující a ozdravný efekt. Skrze naše srdce a ruce jsou do nich vkládány energie a vibrace podle jejich konkrétního zaměření. Osvobozují od nežádoucích jevů a entit, mohou prohloubit nebo dokonce nahradit pomoc *léčitele, *pomahače či *průvodce. Po zapálení vás osvítí nejen plamínek svíčky, ale také jimi přivoláváte bytosti světla.

*Slovo terapeut je v naší době a v těchto končinách zakázané používat, pokud nejsme zdravotníci, a proto je nahrazeno jinými, snad pro Vás srozumitelnými slovy 😊.

Svíčky hoří podle Vašeho vyzařování (naladění), záměru a situace, kde se právě nacházíte v daném tématu. Z toho plyne, že svíčka může hořet pokaždé jinak, někdy dlouho a někdy shoří velice rychle podle toho, jak s Vámi pracuje. Jakmile narazí na silný blok, může se takzvaně vylít a dobu hoření svíce více či méně zkrátit, i když je technologie výroby pokaždé stejná. Udávaná doba hoření u svíček je v eshopu proto pouze orientační.

Někdy můžete cítit potřebu po čase rituál opakovat a sami si můžete všimnout podle odlišnosti hoření, jak se situace od prvního rituálu změnila.

Svíce Míru k Vám mohou někdy promlouvat skrze obrazy, které vytvoří přímo na hořící svíci nebo vylitém vosku.

Pro příklad přidávám fotografii a můj příběh, který se skutečně stal:

Byla jsem u lékaře v době covidové, kam mě poslal odborný lékař pro jisté podezření. Zdravotní sestřička mě bezdůvodně nepříjemně odbyla. Věděla jsem, že mohou být zdravotníci z toho všeho dění podráždění, a proto jsem se snažila nebrat si to osobně.

Po návratu domů jsem začala být nervózní a zdánlivě bez důvodu protivná nejen k rodině, ale byla jsem nesnesitelná i sama sobě! Po chvíli mě napadlo, že jsem na sebe nechtě stáhla, nebo na mě spíš "byly hozeny" cizí nehezké, ba přímo odporné energie (entita). Zapálila jsem si tu největší bílou svíčku "Otce Pia" s prosbou o pomoc a očištění. Mezitím jsem lítala jak saň a snažila se neproduktivně uklízet. (Spíš vše lítalo i včetně neslušných slov, a to i přesto, že znám spoustu afirmací, způsobů ochran a vím, jak vrátit zpět nechtěné energie. Stále se mi nedařilo dostat do lepší nálady a zbavit se toho. Potom jsem prošla okolo svíčky a nemohla uvěřit vlastním očím. V ohořelém vosku se zjevila jakási maska. Vše negativní ze mě odešlo teprve až když tento obraz odhořel.

Tady jsem si opravdu uvědomila, jakou sílu míru mají tyto svíčky Míru 😊

Tehdy to byla má první zkušební svíčka a dnes už má profesionálnější obrázek.

Tady jsem si opravdu uvědomila, jakou sílu míru mají tyto svíčky Míru 😊Tehdy to byla má první zkušební svíčka a dnes už má profesionálnější obrázek

Přeji Vám mnoho pomoci s těmito kouzelnými svíčkami a nádherné zážitky. Jestli budete chtít sdílet své zkušenosti, budu moc ráda a věřím, že tím pomůžete dalším lidem. S láskou k Vám a láskyplným bytostem, které mi s těmito svíčkami pomáhájí, Vaše MÍRU.