Archanděl Michael

Archandělské svíčky

každá svíčka s unikátní kresbou

21 x 6,7 cm

21 x 4,7 cm

10 x 6 cm

Zvolte si variantu:

Cena od 110,00 Kč

Archangel Michael

je spojován s ochranou, spravedlností, odvahou, osvobozuje nás i prostředí ve kterém se nacházíme od negativních vlivů energií, zbavuje nezdravých strachů, zátěží, když se necítíme dobře mezi lidmi a také při nočních můrách, očišťuje a posiluje auru. V těle má na starosti krk, štítnou žlázu, horní cesty dýchací, čelist, spodinu lebeční. V současnosti nás prosvětluje abychom byli schopni vidět a říkat pravdu, učí nás chránit se vlastní vnitřní silou a čistotou. Urychluje duchovní probuzení. Svíčka archanděla Michaela pomáhá těm, kteří s ním rezonují, dále empatickým lidem, kteří snadno "přebírají" pocity a nálady od ostatních. Její uplatnění najdete v kadeřnictvích, masérských salonech, hospicích a při práci s lidmi v pomáhajících profesích.

Jak můžete vložit záměr:

Najděte si pro svíčku bezpečné místo.

Zklidněte svou mysl, třeba tím že jenom budete pozorovat svůj přirozený dech.

Ujasněte si s čím potřebujete pomoci, požádejte Archanděla Michaela aby k Vám sestoupil a zapalte svíčku. Můžete pocítit změnu v energiích, když k vám Michael přichází, záleží, jak se dokážete naladit. Jestli to zatím nevnímáte není to špatně a nemá to vliv na Michaelovu pomoc. Rozvíjením intuice časem tato schopnost přijde.

Vyslovte v duchu, nebo nahlas s čím si přejete pomoci.

Po žádosti buďte v harmonii, nebo meditativním stavu, jak dlouho vám to bude příjemné.

Při procesu s Archandělem Michaelem v některých případech může přijít vhled nebo poselství.

Na závěr poděkujte za jeho pomoc a podporu.

Svíčku se záměrem zapalte na hodinu, nebo nechte na bezpečném místě dohořet (ve sklenici, lucerně apod.) bez rizika požáru.

V případě výše uvedených rizik nebo nutnosti svíčku/místnost opustit, ji vždy uhaste! A zapalte ji opět pod dohledem. Nepřetržité hoření svíčky není nutností nebo podmínkou pro získání žádaného výsledku. Naopak výhodou může být možnost vkládání dalších záměrů nebo jejich upřesnění při opakovaném zapalování svíčky.