Cesta

21 cm

Zvolte si variantu:

200,00 Kč

Cesta

Tuto svíčku si můžete pořídit pro radost, ale také pro podporu na vaší osobní, životní cestě. Tvar stoupající spirály symbolizuje náš osobní růst, který svíčka svým tvarem znázorňuje.

Barvu svíčky můžete volit podle svých pocitů.

Pomáhá nám spálit překážky a podpořit v posunu na naši osobní, životní cestě. Svíčku pro tyto účely aktivujete vložením vašeho záměru a jejím zapálením.

Svíčka Cesta také ukazuje a nabízí cestu duším, které tzv. propásly čas odchodu. V tomto případě je vhodné vybrat svíčku bílé barvy.

Pro pomoc a odvedení bytostí, které již nejsou mezi námi zapalte svíčku a představte si, jak se ony bytosti stahují k plamenu a mizí ve světle spirály času této svíčky-odchází přesně tam kam mají. Vhodné je po tomto rituálu čištěnou místnost vyvětrat a poděkovat za sebe i ty které mohli být mírumilovně a v lásce odvedeni.

Záměr či přání zadávejte zodpovědně, konkrétně a kladně. Vyhněte se záporným formulacím. V žádném případě nesmíte ovlivňovat svobodnou vůli ostatních lidí a včleňovat je do svých přání. Mějte při tom vždy na paměti, že Vesmír se postará o rovnováhu a soulad všech bytostí a jakákoliv Vaše negativita (souzení, pomsta, či manipulace) se může velice rychle otočit proti Vám.

Jak můžete vložit záměr:

  • Najděte si klidné, čisté a bezpečné místo.
  • Zklidněte svou mysl a několikrát se vědomě a zhluboka nadechněte.
  • Popřemýšlejte, s čím potřebujete pomoci a jak byste o toto požádali svého nejlepšího přítele.
  • Poté se v mysli obraťte na své vyšší já, průvodce-anděla strážného, světelné bytosti (anděly, Stvořitele – pojmenování, které je Vám blízké...) můžete konkrétně jmenovat nebo se na ně obrátit jen obecně.
  • Poproste je o pomoc s Vaším záměrem nebo jim jen odevzdejte své starosti a situace, které nemůžete sami vyřešit.
  • Poté svíci zapalte a můžete si představovat, jak Vaše problémy mizí v plamenu svíčky (například hádky, nevyřešené situace, potíže s rodinou, v práci apod.).

Nebo si tvořte představu, jak se z plamene svíce rodí Vaše řešení (zdravé tělo, zhmotnění hojnosti, harmonické vztahy apod.)

  • Na závěr poděkujte všem bytostem za jejich pomoc a podporu.