Lotos

svíčka ve tvaru leknínu

průměr 11 cm 

hmotnost 170 g 

Zvolte si variantu:

110,00 Kč

Lotossvíčka nesoucí poselství

Je symbolem znovuzrození, štěstí, čistoty a cesty k vyššímu dobru. Dodává víru v sebe a probouzí tvůrčí sílu a naději, že se vše obrátí v dobré. Čerpejte z poselství, moudrosti tohoto květu. Jako semínko na dně obalené bahnem nastoupilo cestu sebepoznání bez posuzování a strachu, že nezvládne dojít ke světlu. Jen dělalo to, k čemu bylo stvořeno. Dokázalo využít podmínky pro svůj růst, až se dostalo nad hladinu ke světlu a vykvetlo do krásy.

Pravda v srdci a víra dá sílu vyklíčit i vašemu semínku a nechá z něho vyrůst nádherný a originální květ vašeho života.

Jak tuto svíčku použít

Udělejte si prostor ničím nerušeného klidu na místě, kde se cítíte bezpečně. Zažehněte oheň této svíčky. Hleďte do plamene a přiložte si ruku na oblast srdce. To vám pomůže naladit se na sebe a propojit se. Můžete si představit, že do srdce vkládáte semínko svého květu života, nebo že vy sami jste tím semínkem uvnitř srdce. Zeptejte se, jak má váš život vypadat, abyste byli spokojení, co by vás bavilo tvořit, co by vás naplňovalo, jaký byste chtěli výsledek vaší cesty, nebo tvoření… Ztište mysl, počkejte až odpovědi přijdou ze srdce, protože tam je skrytá pravda, která vás naplní pocitem, že to je to pravé pro vás. Nevadí, jestli odpověď nepřijde hned, nechte vše plynout a představujte si každý den, jak o semínko, kterým jste vy sami, s láskou pečujete. Nechte ho růst a až přijde ten správný čas, podivíte se při pohledu na sama sebe, jak jste krásní a jak láskyplně na vás pohlíží ostatní 😊.

Zkušenost: Není sobectví věnovat si čas, pečovat o sebe a mít se rád-ráda a kvést.

Sobectví je vyžadovat své štěstí od druhých a vinit je z toho že nekvetu.

Lotos v buddhismu symbolizuje cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině. Květy lotosu představují čistotu a dlouhý stonek buddhistické učení, které povznáší mysl z bahna materialismu. Božská podstata duše se probouzí do "lotosového květu" v Harmonii a Lásce uvnitř nás. Otevřený květ představuje osvícení.