Lunární svíčka - 6x10/4,7x21/6,7x21 cm

6 x 10 cm

4,7 x 21 cm

6,7 x 21 cm

Zvolte si variantu:

Cena od 110,00 Kč

Lunární svíčka

Měsíc významně ovlivňuje naše životy. Díky jeho působení si můžete uvědomit zákony vesmíru,
na které je třeba se správně se naladit, abychom mohli přijmout jejich podporu pro naše lepší každodenní žití.

Měsíc ovlivňuje i mořský příliv a odliv - tedy vodu. Element vody v čínském pentagramu znamená city. Naše těla jsou také tvořena převážně z vody. To vysvětluje, proč na nás Měsíční cykly působí tak komplexně - na naše fyzická těla, na psychiku, emoce, nálady...

Lunární svíčka Vám může pomoci s vyladěním se na Měsíc a příjemně a nenásilně Vás propojí s jednotlivými fázemi Měsíce, očistí prostor, auru, minerály. Je vhodná k meditacím i rituálům, které jsou spojené jak s úplňkem, tak
i s dalšími jeho fázemi.

Zapalte si svíčku, sedněte si zpříma. Dopřejte si čas v příjemném, nerušeném prostředí.

Zahleďte se do plamene, který vás zklidní a propojí s energií Měsíce.

Můžete meditovat, vytvořit si rituál s příjemnou hudbou, či jen vyslovit přání od srdce a nechat věci, aby se děly.

Doporučuji přiložit levou ruku na srdce a pravou na oblast podbřišku. Vyslovte nahlas nebo
v duchu své přání. Vizualizujte si, že je již splněno a prožijte si, jaké to je.

Záměry či přání zadávejte zodpovědně, konkrétně a kladně. Vyhněte se záporným formulacím. V žádném případě nesmíte ovlivňovat svobodnou vůli ostatních lidí a včleňovat je do svých přání. Například přání přilákat konkrétní osoby do svého života (pozor! i s dobrým úmyslem a láskou) je manipulace!

Také nepřejte nikomu nic zlého. Mějte na paměti, že Vesmír se vždy postará o rovnováhu a soulad všech bytostí a jakákoliv Vaše negativita (souzení, pomsta, či manipulace) se může velice rychle otočit proti Vám.

Nechejte svíci alespoň hodinu hořet, aby Vás mohla dále podporovat a užívejte si příjemného klidu (nezapomínejte ovšem na bezpečnost - oheň je oheň).

V blízkosti svíčky můžete též očišťovat a nabíjet minerály, vodu a rostlinné olejíčky.

Po ukončení rituálu poděkujte a svíčku uhaste.

Přestože jsou úplňkové rituály nejsilnější, můžete využít energii Měsíce i v jeho dalších fázích.
- při úplňku si můžete přát zdraví či hojnost ve svém životě...
- při ustupujícím měsíci žádat o zrušení všeho, co Vám brání v dosažení zdraví, hojnosti...

Jednotlivé fáze Měsíce, podle kterých můžete ve správný čas formulovat svá přání a záměry:

Úplněk - je považován za nejmagičtější fázi Měsíce a úplňkové rituály jsou nejúčinnější. Je to nejpříznivější čas pro naplnění vytouženého cíle. Přání však vždy zadávejte jasně a konkrétně. Úplněk působí na všechny lidi bez výjimek. Během něho jsme více ovlivňováni svými city než rozumem - často jej silněji pociťují ženy. Někteří jedinci jsou nabytí přílivem sil a kreativity, jiní mohou být nervózní a úzkostní. Lunární svíce Vám může pomoci k harmonizaci a větší rovnováze- naplnit výše zmíněnou kreativitu a ulevit od zmíněných úzkostí.

Novoluní - novolunní symbolizuje nové začátky a dává Vám příležitost změnit vše nefunkční ve Vašem životě. Začít nanovo. Plánujtezměny a zaměřte se na cíle, kterých chcete dosáhnout,nové projekty, změnu zaměstnání i rituály hojnosti.

Dorůstající Měsíc - s rostoucím Měsícem roste vše, čemu dáváte pozornost. Čas je vhodný pro rituály hojnosti - nejenom peněz, ale všeho, co si přejete přitáhnout do svého života: zdraví, štěstí apod. Při dorůstajícím Měsíci sílí energie, emoce, intuice a jasnovidné schopnosti (můžete lépe vnímat různá znamení). Stejně jako v období úplňku můžete dobíjet krystaly, olejíčky a vyrábět amulety.

Ubývající Měsíc - doba pro rituály k odstraňování všeho, co nepotřebujete a již Vám neslouží. Čas je vhodný pro zbavování se zlozvyků, špatných vztahů nebo třeba nevyhovujícího zaměstnání. Pomáhá při odstraňování zátěží z minulosti, rodových zátěží, odpuštění křivd, rušení prokletí a uhranutí (mohou přicházet vhledy do vztahů a toho, co nás ovlivňuje). Také je vhodné využít tuto fázi k očistám.

Užijte si příjemné a podporující chvíle s Úplňkovou svící.

Pomocníci světla - máte-li zájem, můžete se přihlásit na Úplňkový rituál splněných přání na stránkách: https://pomocnici-svetla1.webnode.cz/