Panenka Marie

19 cm

varianty - jednobarevná

              - dvoubarevná s bílou hlavou

Zvolte si variantu:

210,00 Kč

Panna Marie - královna andělů

Milující, pečující a povznášející, laskavá a mateřská

Přináší nám energii božského ženství a mateřství, aktivuje srdce i moudrost duše.

Podporuje vibrace lásky, soucitu, pokory a odpuštění.

Rozpouští nevyváženost mužských a ženských energií.

Pouští ke slovu srdce se všemi jeho ctnostmi.

Energie Panenky Marie je vhodná pro ženy toužící po dítěti, ochraňuje těhotné, matky s dětmi i děti samotné.

Podporuje rituály, ženské kruhy a ceremonie, uzdravuje naše zranění a bolesti z minulosti.

Krásně například pročistí prostor od nežádoucích vlivů a energií.

Svíčka zasvěcená Panně Marii bývá nejčastěji provedena v růžové, nebo bílé barvě, dále duchovní fialkové, krásném odstínu "šampaň", či modré, jak je zobrazována křesťany. Její skutečná barva jak jí vnímám já je zářivě růžová s jemným nádechem do odstínu barvy ,,violet".

-Význam bílé barvy svíčky vyzařuje a podporuje čistotu, mír, nevinnost kreativitu, klid, bezstarostnost, jasnost a podporuje nové začátky.

-Význam růžové barvy svíčky vyzařuje a podporuje ženskost, lásku ke všem bytostem a k sobě, dále něhu, soucit, laskavost, milost, vděčnost a pokoru.

Pro zapálení svíce vyberte vhodné klidné a bezpečné místo, udělejte si pohodlí, poproste Panenku Marii o pomoc s Vaším záměrem a zapalte svíčku. Můžete vedle této svíčky meditovat, modlit se a užívat si harmonizaci ve světle Panenky Marie.

Když dokončíte svůj rituál, či proces, poděkujte Panně Marii, že přišla a podpořila Vás ve Vašem konání.

Doporučuji svíčku nechat hořet ve vhodné skleněné nádobě. Vydrží tak hořet mnohem déle. I poté, co se celá figurka rozpustí a dál vyzařuje její energie.

Svíčky a svíce MIRU

Ručně vyráběné svíce z přírodních materiálů - palmového vosku a bavlněného knotu, vydrží hořet mnoho hodin. Kresba těchto svíček připomíná ledové květy, které se prohoříváním svíčky mění v zajímavý krajkový efekt a pohled do jasného a vysokého plamene dokonale relaxuje vaši mysl. Svíčky Miru jsou energetizované, vhodné k očistě prostoru, rituálům, meditacím, harmonizaci čaker, vytvoření příjemné atmosféry, romantické nálady a naladění se pro zhmotňování našich přání. Tyto svíce vyzařují své energie do prostoru i bez hoření, ale po zapálení se jejich potenciál zintenzivní a plamen navíc pročišťuje vaši auru i prostor. Někdy se stane, že svíce pod tlakem energií změní plamen, začne hořet rychleji a může začít vytékat vosk. V tomto případě ji uhaste a zastřihněte knot na délku cca 1 cm, poté ji můžete znovu zapálit.