Saint Germain

6 x 10 cm

4,7 x 21 cm

6,7 x 21 cm

Zvolte si variantu:

Cena od 110,00 Kč

Saint Germain - dárce fialového plamene

Dokázal za svého života uskutečňovat zázraky. Jako nanebevzatý Mistr nám pomáhá překonávat naše omezení a proměnit ve zlato vše, co je v našem životě těžké. Jeho dvojplamenem je Lady Portia a on sám je strážcem fialového plamene. Tato mocná síla dokáže uvolňovat karmu, stará pouta, opouštět destruktivní programy, vzory myšlení a chování. Osvobozuje nás od lpění, nezdravých vztahů a situací. Pomáhá transformovat vše, co potřebujeme. Dezinfikuje naše tělo, mysl i prostor. Pomáhá uvolnit závislosti, prohlédnout iluze a falešné představy.

Zapálení této svíčky Vám pomůže s výše uvedenými tématy.

Vložení Vašeho záměru posílí účinek této svíčky.

Záměr či přání zadávejte zodpovědně, konkrétně a kladně. Vyhněte se záporným formulacím. V žádném případě nesmíte ovlivňovat svobodnou vůli ostatních lidí a včleňovat je do svých přání. Například přilákat konkrétní osoby do svého života (pozor! i s dobrým úmyslem a láskou) je manipulace!

Také nepřejte nikomu nic zlého. Mějte na paměti, že Vesmír se vždy postará o rovnováhu a soulad všech bytostí a jakákoliv Vaše negativita (souzení, pomsta, či manipulace) se může velice rychle otočit proti Vám.

Jak můžete vložit záměr:

  • Najděte si klidné, čisté a bezpečné místo.
  • Zklidněte svou mysl a několikrát se vědomě a zhluboka nadechněte.
  • Popřemýšlejte, s čím potřebujete pomoci a jak byste o toto požádali svého nejlepšího přítele.
  • Poté se v mysli obraťte na Mistra fialového plamene Saint Germaina.
  • Poproste ho o pomoc s Vaším záměrem nebo mu jen odevzdejte své starosti a situace, které potřebujete vyřešit.
  • Poté svíčku zapalte a můžete si představovat, jak se Vaše problémy halí do fialového pláště. V něm se proměňují ve zdraví, lásku, svobodu, radost, harmonii, hojnost a cokoli láskyplného.
  • Na závěr poděkujte za jeho pomoc a podporu.

Svíčku se záměrem ideálně necháme dohořet, pokud máme možnost ji nechat na bezpečném místě (ve sklenici, lucerně apod. bez rizika požáru ... jako je průvan, blízkost dětí nebo domácích mazlíčků atd.).

V případě výše uvedených rizik nebo nutnosti svíčku/místnost opustit, ji vždy uhaste! A zapalte ji opět pod dohledem. Nepřetržité hoření svíčky není nutností nebo podmínkou pro získání žádaného výsledku. Naopak výhodou může být možnost vkládání dalších záměrů nebo jejich upřesnění při opakovaném zapalování svíčky.