Shamballa nová

6 x 10 cm

4,7 x 21 cm

6,7 x 21 cm

Zvolte si variantu:

Cena od 110,00 Kč

Shamballa

Je energetický systém obývaný anděly, nanebevzatými mistry a dalšími světelnými bytostmi, které střeží a pomáhají planetě Zemi a pozitivně podporují vše živé.

Můžeme si ji představit i jako místo plné pozitivní energie, světla, podpory a léčení.

Pomáhá nám prosvětlit a uzdravit vše, co potřebujeme na úrovni těla, duše i ducha. Projasní jakékoliv situace a harmonizuje vztahy.

Tato svíčka zasvěcená Shamballou je přímým spojením do tohoto energetického systému a s bytostmi, které jej obývají.

Pouhé zapálení této svíčky Vám pomůže s výše uvedenými oblastmi života.

Případně můžete posílit její působení vložením Vašeho záměru.

Záměr či přání zadávejte zodpovědně, konkrétně a kladně. Vyhněte se záporným formulacím. V žádném případě nesmíte ovlivňovat svobodnou vůli ostatních lidí a včleňovat je do svých přání. Například přilákat konkrétní osoby do svého života (pozor! i s dobrým úmyslem a láskou) je manipulace!

Také nepřejte nikomu nic zlého. Mějte na paměti, že Vesmír se vždy postará o rovnováhu a soulad všech bytostí a jakákoliv Vaše negativita (souzení, pomsta, či manipulace) se může velice rychle otočit proti Vám.

Jak můžete vložit záměr:

  • Najděte si klidné, čisté a bezpečné místo.
  • Zklidněte svou mysl a několikrát se vědomě a zhluboka nadechněte.
  • Popřemýšlejte, s čím potřebujete pomoci a jak byste o toto požádali svého nejlepšího přítele.
  • Poté se v mysli obraťte na světelné bytosti Shambally (anděly, Stvořitele - pojmenování, které je Vám blízké...) můžete konkrétně jmenovat nebo se na ně obrátit jen obecně.
  • Poproste je o pomoc s Vaším záměrem nebo jim jen odevzdejte své starosti a situace, které nemůžete sami vyřešit.
  • Poté svíci zapalte a můžete si představovat, jak Vaše problémy mizí v plamenu svíčky (například hádky, nevyřešené situace, potíže s rodinou, v práci apod.).

Nebo si tvořte představu, jak se z plamene svíce rodí Vaše řešení (zdravé tělo, zhmotnění hojnosti, harmonické vztahy apod.)

  • Poproste je o pomoc s Vaším záměrem nebo jim jen odevzdejte své starosti a situace, které nemůžete sami vyřešit.
  • Na závěr poděkujte všem bytostem za jejich pomoc a podporu.

Svíčku se záměrem ideálně necháme dohořet, pokud máme možnost ji nechat na bezpečném místě (ve sklenici, lucerně apod. bez rizika požáru ... jako je průvan, blízkost dětí nebo domácích mazlíčků atd.).

V případě výše uvedených rizik nebo nutnosti svíčku/místnost opustit, ji vždy uhaste! A zapalte ji opět pod dohledem. Nepřetržité hoření svíčky není nutností nebo podmínkou pro získání žádaného výsledku. Naopak výhodou může být možnost vkládání dalších záměrů nebo jejich upřesnění při opakovaném zapalování svíčky.

Mnoho užitku a šťastný naplněný život Vám přeje

MÍRU